SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
463 383 €
(4 291 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
108 м²
Bahnhofstrasse, Gampelen

спаваћа собаatypical
равно108 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Diese grosszügige 3.5-Zimmer-Duplexwohnung überzeugt durch ihren offenen Grundriss, viel Tageslicht sowie den besonderen Charme der Dachschrägen. Die ...

Друго
Старост понуде: 39дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Bahnhofstrasse, Gampelen
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

PASSIO Immobilien AG

Слични огласи

Слично у иностранству