SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 581 802 €
(8 887 € / м²)
Распродаја
5
1
178 м²
Via Stradone, Gambarogno

спаваћа соба5
равно178 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Die Atticawohnung mit 5.5 Zimmern hat einen atemberaubenden, unverbaubaren Seeblick. Als Duplex konzipiert, befindet sich in der unteren Etage der gro...

Друго
Старост понуде: 312дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Via Stradone, Gambarogno
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Immobiliare by Kathleen Sagl

Слични огласи

Слично у иностранству