SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 690 574 €
(6 477 € / м²)
Распродаја
6+
2+
261 м²
Route Neuve, Faoug

спаваћа соба6+
равно261 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Diese grosszügige und lichtdurchflutete 7-Zimmer-Maisonettewohnung bietet ein aussergewöhnliches Wohngefühl auf insgesamt drei Ebenen. In einer hochwe...

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Route Neuve, Faoug
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

PASSIO Immobilien AG

Слични огласи

Слично у иностранству