SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
212 725 €
(2 364 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
90 м²
Strèda da Carì, Faido

спаваћа собаatypical
равно90 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

6760 CampelloRegion: LeventinaGrundstücksfläche: ca. 800 m2Wohnfläche: ca. 75 m2Balkon/Terrasse: jaBaujahr: 1985 und 1990 Geschosse:5 Parkplä...

Друго
Старост понуде: 53дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Strèda da Carì, Faido
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

GEIERSBERGER IMMOBILIEN

Слични огласи

Слично у иностранству