SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 036 282 €
(8 224 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
126 м²
Gütschweg, Eschenbach (SG)

спаваћа собаatypical
равно126 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Diese im Jahr 2007 erbaute grosszügige 4.5-Zimmer-Eigentumswohnung präsentiert sich an einer ruhigen Lage, die sich optimal für Familien eignet. Die I...

Друго
Старост понуде: 16дана
Ажурирано: 16дана

Локалитети

Gütschweg, Eschenbach (SG)
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Raiffeisen Immomakler

Слични огласи

Слично у иностранству