SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 085 800 €
(10 054 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
108 м²
Erlenstrasse, Emmen

спаваћа собаatypical
равно108 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

4.5-Zimmerwohnung mit Wintergarten und grosser TerrasseDiese 4.5-Zimmer-Eigentumswohnung an der Rothenburgstrasse 49 in Emmenbrücke bietet viel Platz,...

Друго
Старост понуде: 56дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Erlenstrasse, Emmen
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Neho

Слични огласи

Слично у иностранству