SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 147 913 €
(13 505 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
85 м²
Rue de la Petite Forge, Echandens

спаваћа собаatypical
равно85 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Situé au deuxième et dernier étage d'une résidence contemporaine à Échandens, ce charmant appartement de 3.5 pièces développe 86.4 m² habitables dans ...

Друго
Старост понуде: 8дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Rue de la Petite Forge, Echandens
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

BARNES | Morges

Слични огласи

Слично у иностранству