SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 396 808 €
(15 183 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
92 м²
Rue du Château, Echandens

спаваћа собаatypical
равно92 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

PORTES OUVERTES TOUS LES MARDIS ET JEUDIS 14h-17hChemin des Jordils 33 à Échandens.Magnifique appartement neuf de 3,5 pièces avec un agréable jardin d...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 159дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Rue du Château, Echandens
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

GROHE IMMOBILIER SA

Слични огласи

Слично у иностранству