SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
992 659 €
(12 106 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
82 м²
Oberer Brühlweg, Dornach

спаваћа собаatypical
равно82 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

3.5-Zimmer-Wohnung mit weitläufigem Balkon in DornachIm 1. Obergeschoss des Neubauprojekts Hofgarten Dornach erwartet Sie eine moderne 3.5-Zimmer-Eige...

Друго
Старост понуде: 29дана
Ажурирано: 29дана

Локалитети

Oberer Brühlweg, Dornach
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

welcome home immobilien AG

Слични огласи

Слично у иностранству