SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
567 228 €
(6 753 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
84 м²
Via Acletta, Disentis/Mustér

спаваћа собаatypical
равно84 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Die helle 2.5-Zimmer-Eigentumswohnung überzeugt mit einem grosszügigen und gut durchdachten Grundriss auf einer Wohnfläche von rund 84 m². Das ansprec...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 14дана
Ажурирано: 14дана

Локалитети

Via Acletta, Disentis/Mustér
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Raiffeisen Immomakler

Слични огласи

Слично у иностранству