SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 058 171 €
(13 566 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
78 м²
Chemin du Château, Cugy

спаваћа собаatypical
равно78 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

En exclusivité!À vendre – Magnifique appartement de 3.5 pièces avec vaste jardin, à Cugy / Port de LausanneSitué au rez-de-jardin d’un petit immeuble ...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Chemin du Château, Cugy
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

AD Immob Sàrl

Слични огласи

Слично у иностранству