SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
484 699 €
(10 537 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
46 м²
Chemin Huitante, Cudrefin

спаваћа собаatypical
равно46 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Situé au cur du village, ce charmant appartement de 2.5 pièces se situe au deuxième étage d'une charmante maison. D'une surface habitable de 46.4 m², ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 157дана
Ажурирано: 144дана

Локалитети

Chemin Huitante, Cudrefin
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

BARNES | Neuchâtel

Слични огласи

Слично у иностранству