SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
566 684 €
(4 885 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
116 м²
Courchapoix

спаваћа собаatypical
равно116 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Corban - 4,5 pièces neuf avec terrasse privative et environnement verdoyantCet appartement neuf de 4,5 pièces à Corban, d'une surface habitable de 116...

Друго
Старост понуде: 52дана
Ажурирано: 23дана

Локалитети

Courchapoix
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Suisse Homes GmbH

Слични огласи

Слично у иностранству