SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
2 893 395 €
(20 521 € / м²)
Распродаја
6+
2+
141 м²
Chemin des Bochattets, Coppet

спаваћа соба6+
равно141 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Ce projet exclusif propose 35 appartements d'exception, allant du 2.5 pièces au 6.5 pièces, répondant aux attentes des plus exigeants en matière de qu...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 67дана
Ажурирано: 67дана

Локалитети

Chemin des Bochattets, Coppet
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Naef Immobilier Nyon

Слични огласи

Слично у иностранству