SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
2 347 681 €
(8 695 € / м²)
Распродаја
6+
2+
270 м²
Via Tavernola, Comano

спаваћа соба6+
равно270 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

A Comano, in una posizione particolarmente tranquilla e immersa nel verde, proponiamo questo ampio e luminoso appartamento di 6.5 locali situato al pr...

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Via Tavernola, Comano
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Fontana Sotheby's International Realty

Слични огласи

Слично у иностранству