SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 807 175 €
(13 901 € / м²)
Распродаја
6+
2+
130 м²
Chemin de Ruth, Cologny

спаваћа соба6+
равно130 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

En exclusivité: Lumineux appartement de 6 pièces en pignonSitué dans une zone verdoyante du quartier de Cologny, proche de la ville, des écoles et des...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 205дана
Ажурирано: 167дана

Локалитети

Chemin de Ruth, Cologny
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ELUCIMMO SA

Слични огласи

Слично у иностранству