SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 076 852 €
(9 701 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
111 м²
Via Minigera, Collina d'Oro

спаваћа собаatypical
равно111 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Montagnola - ESCLUSIVO 3,5 LOCALI IN VILLA DI SOLE 4 UNITÀ, UN’OASI DI DESIGN IMMERSA NEL VERDENella prestigiosa cornice di Montagnola (Collina d’Oro)...

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Via Minigera, Collina d'Oro
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Suisse Immobilien Group Sagl

Слични огласи

Слично у иностранству