SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба; поглед, дрвени под, природно светло, модерни стил
2 737 996 €
(10 952 € / м²)
Распродаја
6+
2+
250 м²
Via Ronchetto, Collina d'Oro

спаваћа соба6+
равно250 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

A Gentilino, nel rinomato contesto residenziale di Collina d’Oro, proponiamo in vendita un appartamento di 5.5 locali con superficie commerciale di ci...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

СпратОтворени животни просторОдвојена кухињаТуш кабинаОдвојени тоалетКухињски апаратиДрвени подВисоки плафониНакон реконструкцијеПриродно светло

Друго
Старост понуде: 87дана
Ажурирано: 27дана

Локалитети

Via Ronchetto, Collina d'Oro
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

MG Immobiliare | Barnes Lugano

Слични огласи

Слично у иностранству