SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
2 132 678 €
(11 914 € / м²)
Распродаја
4
2+
179 м²
Via Castell, Collina d'Oro

спаваћа соба4
равно179 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Zum Verkauf: eine 4.5-Zimmer-Penthouse-Wohnung in Montagnola, in einem modernen Gebäude aus dem Jahr 2019, das durch minimalistisches Design und hochw...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ТерасаОтворени животни просторТуш кабинаОдвојени тоалетСпратТип зградеМодерни стил

Друго
Старост понуде: 207дана
Ажурирано: 146дана

Локалитети

Via Castell, Collina d'Oro
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

MDA Group Real Estate

Слични огласи

Слично у иностранству