SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
3 832 726 €
(15 331 € / м²)
Распродаја
6+
2+
250 м²
Via Collina d'Oro, Collina d'Oro

спаваћа соба6+
равно250 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Straordinario grande attico di 7,5 locali con terrazze panoramiche e parziale vista lago, ottenibile dall’unione dei due attici all’ultimo piano di un...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 286дана
Ажурирано: 13дана

Локалитети

Via Collina d'Oro, Collina d'Oro
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Immobiliare VESA

Слични огласи

Слично у иностранству