SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
855 273 €
(10 965 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
78 м²
Route de Penthéréaz, Chavornay

спаваћа собаatypical
равно78 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

NOUVELLE PROMOTION A CORCELLES-SUR-CHAVORNAYCet appartement de 4.5 pièces se situe au rez-de-chaussée de l'immeuble A. Il offre une surface habitable ...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 207дана
Ажурирано: 165дана

Локалитети

Route de Penthéréaz, Chavornay
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Bernard Nicod | Yverdon Ventes

Слични огласи

Слично у иностранству