SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
230 644 €
(5 766 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
40 м²
Route du Fragnolet, Château-d'Oex

спаваћа собаatypical
равно40 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

À vendre appartement de 3 petites pièces distinctes, de 40 m², à Château-d'Oex, situé dans le quartier de la Frasse, dans une petite PPE de 3 lots.Il ...

Друго
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Route du Fragnolet, Château-d'Oex
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

CGS Immobilier - Château-d'OEx

Слични огласи

Слично у иностранству