SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
907 400 €
(10 675 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
85 м²
Galerie Défago, Champéry

спаваћа собаatypical
равно85 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Dieses charmante Apartment befindet sich in der begehrten Region Champéry in der Schweiz und bietet auf 85 m² Wohnfläche höchsten Komfort. Die Wohnung...

Друго
Старост понуде: 161дана
Ажурирано: 46дана

Локалитети

Galerie Défago, Champéry
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

MDK Immobilier & Fiduciaire SA

Слични огласи

Слично у иностранству