SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
730 510 €
(7 454 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
98 м²
Via Chioso, Caslano

спаваћа собаatypical
равно98 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Nuovo 3.5 locali all’ultimo piano a Caslano. Attualmente l’appartamento è affittato, può quindi essere acquistato come appartamento a reddito.  L’immo...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 159дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Via Chioso, Caslano
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

House & Trade SA

Слични огласи

Слично у иностранству