SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
832 508 €
(8 952 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
93 м²
Rue de l'Ancien-Comté, Bulle

спаваћа собаatypical
равно93 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Appartement de 4.5 pièces avec grand balconBel appartement de 4.5 pièces avec grand balcon de 20 m²PPE Ancien Comté - Rue de l'Ancien-Comté 100, 1635 ...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 143дана
Ажурирано: 85дана

Локалитети

Rue de l'Ancien-Comté, Bulle
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Léman Conseil Immobilier

Слични огласи

Слично у иностранству