SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
823 186 €
(9 800 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
84 м²
Stafflerstrasse, Bremgarten

спаваћа собаatypical
равно84 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Moderne 3.5-Zimmer-Gartenwohnung mit exklusivem Gartensitzplatz & Hobbyraum Diese hochwertige 3.5-Zimmer-Eigentumswohnung im Erdgeschoss überzeugt dur...

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Stafflerstrasse, Bremgarten
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Homevisit GmbH

Слични огласи

Слично у иностранству