SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
754 514 €
(8 027 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
94 м²
Sandfelsweg, Breitenbach

спаваћа собаatypical
равно94 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Diese 3.5-Zimmer-Parterrewohnung (94 m²) im Herzen von Breitenbach verbindet zentrale Lage mit privatem Rückzugsort. Der lichtdurchfluteten Wohn- und ...

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Sandfelsweg, Breitenbach
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

BETTERHOMES (Schweiz) AG Basel

Слични огласи

Слично у иностранству