SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 004 589 €
(7 973 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
126 м²
Goldene Wand, Birrwil

спаваћа собаatypical
равно126 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

In einer der begehrtesten Regionen des Kantons AG, in Birrwil, erwartet Sie diese exklusive 3.5-Zimmer-Wohnung. Das Wohnzimmer besticht durch hohe Dec...

Друго
Старост понуде: 55дана
Ажурирано: 13дана

Локалитети

Goldene Wand, Birrwil
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Properti AG

Слични огласи

Слично у иностранству