SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 444 665 €
(11 557 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
125 м²
Hauptstrasse, Binningen

спаваћа собаatypical
равно125 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

In zentraler Lage von Binningen erwartet Sie ein besonderes Wohnkonzept: Diese stilvolle 3.5-Zimmer-Maisonette-Wohnung verbindet die Privatsphäre eine...

Друго
Старост понуде: 7дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Hauptstrasse, Binningen
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Properti AG

Слични огласи

Слично у иностранству