SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 453 868 €
(12 015 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
121 м²
Jakobsweg, Biel-Benken

спаваћа собаatypical
равно121 м²
купатила2+

Друго
Старост понуде: 9дана
Ажурирано: 8дана

Локалитети

Jakobsweg, Biel-Benken
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

welcome home immobilien AG

Слични огласи

Слично у иностранству