SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
645 190 €
(5 813 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
111 м²
Sentiero Antico, Biasca

спаваћа собаatypical
равно111 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Lasciatevi ispirare da questa raffinata opportunità residenziale a Biasca: un elegante appartamento di 3.5 locali situato nella Residenza Vecchio Borg...

Друго
Старост понуде: 66дана
Ажурирано: 50дана

Локалитети

Sentiero Antico, Biasca
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Properti AG

Слични огласи

Слично у иностранству