Листа понуда
8
8
8
757 767 €
(7 016 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
108 м²
Rue de Nagelin, Bex
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
atypical
равно
108 м²
купатила
Преведи на Енглески
www.residence-montaillet.chLot A09 - 4.5 piècesSurface de vente nette : ~125.1m2Surface habitable : ~108.8mBalcon : ~32.5m2Parking intérieur : 2 place...
Прикажи цео опис
Параметри
Опрема и карактеристике
Лифт
Гаража
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
242дана
Ажурирано:
4дана
Пријави оглас
Локалитети
Rue de Nagelin, Bex
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.