SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
678 058 €
(4 843 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
140 м²
Via Giuseppe Corti, Balerna

спаваћа собаatypical
равно140 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Moderno, di design, luminoso ed eleganteAppartamento moderno e luminoso, costruito nel 2022, con 4,5 locali, situato al primo piano di una elegante re...

Друго
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Via Giuseppe Corti, Balerna
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Dreieck Immobiliare SA

Слични огласи

Слично у иностранству