SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
1 081 273 €
(9 011 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
120 м²
Rosinlistrasse, Bäretswil

спаваћа собаatypical
равно120 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Helle 4.5-Zimmer-Wohnung mit verglastem BalkonIn der idyllischen Gemeinde Adetswil vereint diese attraktive 4.5-Zimmer-Wohnung ein lichtdurchflutetes ...

Друго
Старост понуде: 60дана
Ажурирано: 42дана

Локалитети

Rosinlistrasse, Bäretswil
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Neho

Слични огласи

Слично у иностранству