SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
2 389 851 €
(21 726 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
110 м²
Via Monescia, Ascona

спаваћа собаatypical
равно110 м²
купатила1
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Vivi Ascona con il lago davanti agli occhi: questo appartamento di 3.5 locali è luminoso, soleggiato e sorprendentemente spazioso. La terrazza esterna...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 7дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Via Monescia, Ascona
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

BETTERHOMES (Svizzera) SA Camorino

Слични огласи

Слично у иностранству