SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
978 865 €
(9 789 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
100 м²
Via Monescia, Ascona

спаваћа собаatypical
равно100 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

Ticova Real Estate propone in vendita un Affascinante Appartamento di 4.5 Locali nella Soleggiata Ascona - Posizione Eccezionale!
Questo grazioso appa...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 158дана
Ажурирано: 79дана

Локалитети

Via Monescia, Ascona
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

CP 1513

Слични огласи

Слично у иностранству