SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
427 585 €
(2 909 € / м²)
Распродаја
6+
1
147 м²
Ur Stradón, Aranno

спаваћа соба6+
равно147 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

*** Tutti gli immobili e foto su www.remax.ch e su www.newhome.ch *******************Stile di vita Vivere nel nucleo di ArannoIn un contesto sereno e...

Друго
Старост понуде: 51дана
Ажурирано: 15дана

Локалитети

Ur Stradón, Aranno
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

RE/MAX Immobilien in Lugano

Слични огласи

Слично у иностранству