SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
894 475 €
(6 299 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
142 м²
Im Gispert, Andelfingen

спаваћа собаatypical
равно142 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Diese aussergewöhnliche 4.5 Zimmer Maisonettewohnung begeistert durch ihren grosszügigen Grundriss, viel Charme und eine einladende Wohnatmosphäre. Mi...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Одвојена кухињаКупатилоТуш кабинаОдвојени тоалетКамин

Друго
Старост понуде: 16дана
Ажурирано: 16дана

Локалитети

Im Gispert, Andelfingen
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Raiffeisen Immomakler

Слични огласи

Слично у иностранству