SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
698 844 €
(7 280 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
96 м²
Romanshornerstrasse, Amriswil

спаваћа собаatypical
равно96 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Modern wohnen im Herzen von Amriswil - 4.5-Zimmer-NeubauAFORIA Immobilien präsentiert:Das Neubauprojekt Amrilife liegt im Herzen von Amriswil. Es erwa...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 13дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Romanshornerstrasse, Amriswil
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

AFORIA Immobilien AG

Слични огласи

Слично у иностранству