SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
977 290 €
(7 134 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
137 м²
Bielackerstrasse, Amriswil

спаваћа собаatypical
равно137 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Willkommen in Ihrem neuen Zuhause: Diese moderne 4.5-Zimmer-Wohnung vereint stilvolles Ambiente mit einem hochwertigen Ausbaustandard – und bietet gen...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 235дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Bielackerstrasse, Amriswil
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

ImmoLeague AG

Слични огласи

Слично у иностранству