Листа понуда
21
21
21
535 000 €
(6 948 € / м²)
Распродаја
2
2+
77 м²
Avinguda Ramón Llidó, Xàbia / Jávea
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
2
равно
77 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
Overview: This elegant apartment offers a serene Mediterranean lifestyle with sweeping views stretching from the iconic windmills to Cala Blanca, t...
Прикажи цео опис
Параметри
Опрема и карактеристике
Базен
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
55дана
Ажурирано:
55дана
Пријави оглас
Локалитети
Avinguda Ramón Llidó, Xàbia / Jávea
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.