Листа понуда
25
25
25
210 000 €
(1 500 € / м²)
Распродаја
4
1
140 м²
CALLE ERMITA (DE L'), Valls
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
4
равно
140 м²
купатила
Apartment For sell in Valls in Tarragona
Este amplio piso de 139 m² se encuentra en el tranquilo barrio de Santa Magdalena, en Valls. Con 4 habitaci...
Прикажи цео опис
Параметри
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Одвојена кухиња
Природно светло
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
90дана
Ажурирано:
90дана
Пријави оглас
Локалитети
CALLE ERMITA (DE L'), Valls
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.
Захтевајте тачну адресу
Увећај мапу
Грађански садржаји
1001 PORTALES
Christian ORTEGA
Прикажи имејл
Прикажи телефон
Контактирајте продавца
1001 PORTALES