SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
448 000 €
(3 111 € / м²)
Распродаја
3
2+
144 м²
Carrer de Francesc Martínez, València

спаваћа соба3
равно144 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Spectacular apartment for sale in Benimaclet, one of Valencia's most sought-after areas . Located near Avenida Primado Reig, next to the charming Jard...

Друго
Старост понуде: 10дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

Carrer de Francesc Martínez, València
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Lucas Fox Valencia

Слични огласи

Слично у иностранству