SUPA24
Дневна соба
Дневна соба
Дневна соба
260 000 €
(2 574 € / м²)
Распродаја
4
2+
101 м²
Autovia de Torrent, València

спаваћа соба4
равно101 м²
купатила2+
лифтДа
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаДа

Опис

A&S Living presenta este piso en venta de 101 m2 construidos (85 m2 útiles), muy bien ubicado en Valencia. La vivienda cuenta con 4 habitaciones y 2 b...

Параметри

Опрема и карактеристике

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 16дана
Ажурирано: 16дана

Локалитети

Autovia de Torrent, València
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Hola Boutique By A&s Living

Слични огласи

Слично у иностранству