Листа понуда
18
18
18
79 950 €
(727 € / м²)
Распродаја
3
1
110 м²
CALLE MONTE (EL), Turcia
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
3
равно
110 м²
купатила
Преведи на Енглески
Wohnung zum Verkauf in Armellada mit Garage, Grundstück und komplett möbliert
Zum Verkauf steht eine schöne Wohnung in Armellada, einem ruhigen und ...
Прикажи цео опис
Параметри
Генерисано од стране вештачке интелигенције
Ознаке се аутоматски генеришу помоћу вештачке интелигенције на основу фотографија и описа некретнина.
Намештен
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Друго
Енергетски интензитет:
Сертификат о енергетским перформансама (EPC) оцењује енергетску ефикасност на скали од А до Г.
Е - Неекономично
Тип зграде:
Друго
Тип грејања:
Друго
Прикажи све параметре
Старост понуде:
106дана
Ажурирано:
1дана
Пријави оглас
Локалитети
CALLE MONTE (EL), Turcia
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.