SUPA24
Остало
Остало
Остало
119 000 €
(3 051 € / м²)
Распродаја
1
1
39 м²
Calle Javea, Torrevieja

спаваћа соба1
равно39 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Charming corner apartment in the popular Lago Jardin area. The sunny corner courtyard of the apartment enjoys pleasant afternoon sun. Lush views of th...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Calle Javea, Torrevieja
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству