SUPA24
Остало
Остало
Остало
240 000 €
(3 582 € / м²)
Распродаја
2
1
67 м²
Avenida de Holanda, Torrevieja

спаваћа соба2
равно67 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

La Mata, Residencial Viña Mar VII. 3rd-floor apartment (with elevator) just 200m from the beach. This 67m2 property features 2 bedrooms, 1 bathroom, a...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Avenida de Holanda, Torrevieja
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству