SUPA24
Остало
Остало
Остало
145 000 €
(2 339 € / м²)
Распродаја
2
1
62 м²
Calle Salinero, Torrevieja

спаваћа соба2
равно62 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Penthouse near the center of Torrevieja, with its own wonderful roof terrace, where you can enjoy the sun all day long! This spacious apartment has a...

Друго
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Calle Salinero, Torrevieja
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Слични огласи

Слично у иностранству