Листа понуда
15
15
15
285 000 €
(2 317 € / м²)
Распродаја
4
2+
123 м²
Calle Concepción, Torrevieja
Прикажи на мапи
Додај у омиљене
Дели
спаваћа соба
4
равно
123 м²
купатила
2+
Преведи на Енглески
Bedrooms: 4, Bathrooms: 2, Apartment in Torrevieja, Alicante, Spain
Прикажи цео опис
Параметри
Параметри
Власништво:
Врста власништва одређује правни однос према имовини – лични, задружни или државни/општински.
Друго
Држава:
Тренутно стање некретнине у смислу реконструкције - пре, после или током реконструкције.
Старост понуде:
2дана
Ажурирано:
2дана
Пријави оглас
Локалитети
Calle Concepción, Torrevieja
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.