SUPA24
Остало
Остало
Остало
166 900 €
(1 814 € / м²)
Распродаја
4
1
92 м²
Torrevieja

спаваћа соба4
равно92 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Objevte tento velkolepý přízemní byt, který prošel kompletní rekonstrukcí a nachází se v prestižní oblasti Playa de los Locos v Torrevieji.

Ненамештено
Старост понуде: 6дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

Torrevieja

Грађански садржаји

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA

Слични огласи

Слично у иностранству